Duszka

Moje zdjęcie
Robótki ręczne - to moje hobby i pasja - od zawsze :-) Szydełkuję, haftuję, czasem drutuję.Jakiś czas temu oglądając blogi zdolnych koleżanek zakochałam się w beadingu.Na swoim blogu przedstawiam Wam moje tworki.

Obserwatorzy

sobota, 19 grudnia 2015

Muszę się odstresować ;-)

Mam parę dni urlopu - do pracy wracam dopiero po świętach ;-) Mając trochę więcej czasu postanowiłam odkurzyć nieco moje kolorowanki. Wczoraj pokolorowałam taki obrazek


Dzisiaj natomiast zaczęłam toUżywałam kredek Bambino oraz Koh-i-Noor - te drugie podarował mi wczoraj syn ;-) Zabawę miałam niezwykle udaną i naprawdę odstresowałam się bardzo.
Niebawem zabawię się również w ... malarza ;-)
Robótkowo: wydziergałam kilka koralikowych bransoletek - ale wszystkie to powtórka z rozrywki: grafitowe, czarna. Wdzianko leży i czeka na wenę... zaczęłam niebieski, ażurowy sweterek ...
Pozdrawiam Was serdecznie ;-)

2 komentarze:

  1. Widziałam w sklepie takie ogromne kolorowanki zwinięte w rulon, czy te też są z tej serii? Dobry Syn wiedział co się Mamie spodoba ;) Pozdrawiam i do siego roku!

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj - te kolorowanki są z książki Kolorowy trening antystresowy ese-floresy.Również pozdrawiam i szczęścia w Nowym Roku życzę ;-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...