Duszka

Moje zdjęcie
Robótki ręczne - to moje hobby i pasja - od zawsze :-) Szydełkuję, haftuję, czasem drutuję.Jakiś czas temu oglądając blogi zdolnych koleżanek zakochałam się w beadingu.Na swoim blogu przedstawiam Wam moje tworki.

Obserwatorzy

środa, 29 lipca 2015

Wpadłam w ciąg...

szydełkowania bransoletek - sznurów tureckich. Ta prezentowana w poprzednim poście zdobyła wczoraj uznanie w oczach moich najbliższych kumpelek - spotkałyśmy  się  w naszej ulubionej cukierni, popijałyśmy herbatę z trawą cytrynową i zajadałyśmy się m.in. pysznymi lodami o smaku słonego karmelu - ummm było serdecznie, wesoło i smacznie ;-) Bardzo lubię te nasze pogaduchy.
Po powrocie do domu wzięłam się za nawlekanie koralików - tym razem nie mam już FP ale wykorzystałam TOHO Bugle 3mm - takie w hematytowym odcieniu połączyłam z TOHO 110 Ceylon Gray, a kolejne Bugle też 3mm - nie pamiętam nazwy ale mieniące się wszystkimi barwami zestawiłam z Mettalic Nebula. 

Niestety tej ciemniejszej nie umiem lepiej obfocić i pokazać Wam całej feerii barw jakimi mienią się te piękne koraliki. Czeka już kolejny sznur z koralikami do wyszydełkowania turkiem ;-)

2 komentarze:

Dziękuję za komentarz ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...