Duszka

Moje zdjęcie
Robótki ręczne - to moje hobby i pasja - od zawsze :-) Szydełkuję, haftuję, czasem drutuję.Jakiś czas temu oglądając blogi zdolnych koleżanek zakochałam się w beadingu.Na swoim blogu przedstawiam Wam moje tworki.

Obserwatorzy

niedziela, 17 lutego 2013

Kołnierzyki dla Ani.

Jak w tytule - moja koleżanka z pracy Ania poprosiła o szydełkowe kołnierzyki.Wczoraj poleciałam do pasmanterii, kupiłam bawełnianą nić i na razie machnęłam taki oto kołnierzyk


Przyznam szczerze, że nie lubię dziergać z takich cienkich nici no ale obiecałam to muszę słowa dotrzymać. Dziś mam zamiar wyszydełkować jeszcze inne wzory kołnierzyków.
Mam bardzo dużo chęci ale gorzej z realizacją: chciałabym w najbliższym czasie: jak wyżej zrobić parę kołnierzyków, czeka na mnie ciekawa książka ( a nawet kilka tytułów ), chciałabym też zrobić nowy rodzaj bransoletki, no a przede wszystkim mam WIELKĄ chętkę na takie oto cudeńko:

Foto - Mała Diana na szydełku 8/2011 - schemat więc jest, włóczkę w pięknym rudym kolorze też mam - tylko odrobinę czasu mi brak.
A przecież muszę jeszcze odkurzyć moją pracę licencjacką - co prawda mam już prawie 2 rozdziały ale podczas ostatniej sesji wszystko odłożyłam na bok ;-(
Ech gdyby można tak było wydłużyć dobę !
Pozdrawiam Was serdecznie i udanego tygodnia życzę ;-)

2 komentarze:

Dziękuję za komentarz ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...